F.A.Q


Z racji tego, że Gepas mieszka teraz w Warszawie, ale mocno związany jest ze swoją rodzinną Spałą, postanowił działać w dwóch miejscach.
Pierwsze znajduje się w Spale, gdzie funkcjonuje system zapisów “na listę”. Każda wizyta musi być wcześniej umówiona telefonicznie lub mailowo.

Drugie studio tatuażu znajduje się w Warszawie – Ursynów, ul. Małcużyńskiego 7 (4min na pieszo z Metro Natolin).
Duży i przestronny lokal, połączony z pracownią malarską.


Dbając o komfort pracy oraz komfort klienta, moje studia NIE są standardowymi miejscami gdzie można wejść w każdej chwili bez zapowiedzi. Każda wizyta musi być wcześniej umówiona telefonicznie lub mailowo.

Konsultację odbywają się głównie drogą telefoniczną lub mailową. Osobiste konsultację możliwe są dla osób, które mają zapisany termin, celem ustalenia szczegółów projektu.


Najlepiej drogą telefoniczną.
Proszę dzwonić w godzinach: 11:00-21:00
Często nie mogę odebrać telefonu, staram się oddzwaniać, jednak z uwagi na duże zainteresowanie czasami przeoczę jakiś numer. Jeżeli tak się zdarzy, proszę o ponowny kontakt.

Następnie przesyłamy na maila gepas@gepas.pl szczegółowy opis, w którym należy zawrzeć:
– lokalizacje (Warszawa czy Spała)
– motyw (można określić słowem kluczowym np. ptak, kotwica, ornament, kwiat, korzenie, portret).
– miejsce gdzie tatuaż ma się znajdować (np. łydka lewa od zewnątrz, lub przedramię prawe od wewnętrznej strony)
– przybliżona wielkość w cm
– czy ma być to tatuaż kolorowy czy w odcieniach szarości.
– swój numer telefonu
Można również przesłać zdjęcia, które będą służyć ogólnemu zarysowi i pokazaniu jaki styl danej osobie się podoba.

W temacie maila proszę wpisywać w kolejności: lokalizacja, motyw, miejsce (np: Warszawa, Formikowy Anioł + chmury, Przedramię lewe).

Proszę o używanie funkcji „odpowiedz nadawcy” w celu zachowania ciągłości korespondencji!

Ustalony konkrety dzień i godzinę zapisuję w kalendarzu. Następnie konieczne jest uiszczenie zadatku osobiście lub na konto, w terminie max 5 dni po rezerwacji. Wpłata zadatku potwierdza rezerwację terminu.

Zadatki oraz tytuł przelewu ustalamy indywidualnie po uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
Zadatek doliczamy do ogólnej sumy tatuażu. Termin można przesunąć najpóźniej przed upływem 48 godzin od wyznaczonej wizyty, wtedy zadatek przechodzi na nowy termin. Jeżeli przekładasz po upływie 48 godzin zadatek przepada i pokrywa straty wynikające ze zmiany harmonogramu pracy studia. W przypadku całkowitej rezygnacji, zadatek nie podlega zwrotowi.


Najlepiej drogą telefoniczną.
W Warszawie proszę o zapisy z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

W Spale proszę o zapisy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ rzadko jestem w Spale, mieszkam w Warszawie i tam też głównie tatuuję.


Godziny ustalamy indywidualnie. Najczęściej 11:00-21:00 od poniedziałku do soboty.


Przede wszystkich proszę zapoznać się z osobą Gepasa, tym czym się zajmuję, a czym się nie zajmuję. Dobrze jest szczegółowo zapoznać się z życiorysem, ze stroną internetową, z pracami i treściami znajdującymi się na niej. Ułatwi nam to powtarzanie tych samych informacji.
Trzeba wiedzieć, że Gepas jest poważną osobą i lubi poważnych ludzi, którzy szanują to co robi, swój i jego czas, swoją skórę. Należy mieć świadomość tego, że tatuaż robimy na całe życie. a tatuator to trudne i odpowiedzialne zajęcie- połączenie artysty z chirurgiem. Wykonujemy zabieg w pełnej sterylności, gdzie bierzemy całkowitą odpowiedzialność za zostawiane na skórze trwałe ślady w postaci tatuażu. Tatuator to zawód o podwyższonym ryzyku, nie ma w nim miejsca na pomyłkę- dlatego właśnie ceny tatuaży nie są niskie.


Wykonuję wyłącznie tatuaże autorskie. Nie kopiuję prac innych artystów. Internet przepełniony tatuażami powielanymi setki a nawet tysiące razy a przecież tatuaż to wyraz indywidualności.

Projekty powstają z reguły w dzień wykonania tatuażu, a poprzedzają to konsultacje mailowe, telefoniczne lub osobiste. W dzień wyznaczonego terminu spotykamy się, rozmawiamy, ustalamy wszystko. Wtedy mamy czas na ostateczne korekty i dopieszczanie detali. Następnie przenosimy projekt na skórę, zazwyczaj metodą FREEHAND – wykorzystujemy do tego specjalistyczne markery do skóry, czyli projektujemy bezpośrednio na ciele i tak jest najlepiej. Wtedy motyw jest idealnie dopasowany do miejsca, nic nas nie ogranicza i można wtedy pozwolić sobie na narysowanie wszystkiego w taki sposób jak chcemy. Zdecydowanie rzadziej używam kalki. Można również połączyć te dwie techniki, czyli część projektu odbić z kalki, a resztę narysować markerami.
Wykonuję również projekty w różnych technikach plastycznych.
Tak czy inaczej jesteście w dobrych rękach. Z GEPAS ART&TATTOO wyjdziecie zadowoleni z dobrze zrobionym tatuażem, który będzie zdobił Wasze ciało przez całe życie.


Wszystko zależy od wytrzymałości danej osoby- każdy ma inną, Generalnie jest to ingerencja w skórę, co niewątpliwie jest odczuwalne, ale czy to jest ból?? Nie, to raczej nieprzyjemne uczucie (a dla wielu przyjemne).
Natężenie bólu zależy również od miejsca. Inne odczuwanie jest na przedramieniu, a inne na plecach. Fakt faktem, że wszystko jest do wytrzymania, ewentualnie można tatuaż podzielić na krótsze sesje.
Dużo zależy od nastawienia- należy nastawić się na to, że robicie coś, na co długo czekaliście i musi to być miły i wyjątkowy dzień.


Tak. Jest taka możliwość w końcowej fazie tatuowania, kiedy dyskomfort jest największy. Godzinę przed końcem znieczulamy i totalnie nic nie czuć. Znieczulenie jest odpłatne.

Niemało, ale biorąc pod uwagę, że wykonuje się je na całe życie, patrzymy na nie codziennie i w jakimś sensie reprezentują nas, pieniądze powinny być na drugim miejscu bo najważniejszy jest dobrze zrobiony tatuaż i zadowolony właściciel. Tatuator tworzy trwały rysunek na skórze mając do czynienia z krwią. To praca o podwyższonym ryzyku i tatuator za wykonanie artystyczno-chirugrinczej pracy pobiera adekwatne do tego wynagrodzenie.
Minimalny koszt wykonania tatuażu to 300 pln. Tyle kosztuje rozłożenie sprzętu i wykonanie małego tatuażu.
Maksymalnej ceny nie ma. Są tatuaże które wykonuje się latami. Jeżeli na wykonanie tatuażu potrzebujemy kilku sesji, wówczas płacimy za każdą sesje oddzielnie, w zależności od czasu i pracy poświęconej na danej sesji.

Nie da się określić ceny tatuażu bez podania kilku informacji:
– miejsce (gdzie ma znajdować się tatuaż)
– motyw (smok, śrubokręt, serce, pies, portret Andrzeja Grubby)
– ilość kolorów
– przybliżona wielkość w cm.

Bez tych informacji nie jesteśmy w stanie określić przybliżonej ceny.

Znacząca również jest:
– ilość sesji
– czas poświęcony na wykonanie tatuażu (również przygotowania)


Tak. Studio GEPAS ART&TATTOO wszystkie akcesoria których używam podczas zabiegu są jednorazowe. Maszynki i farby najlepszych światowych producentów. Każdy klient ma wgląd w daty ważności akcesoriów.
Sprzęt rozkładany jest na oczach klienta, przez co ma pewność, że użyte rzeczy podczas tatuowania, są jednorazowe i sterylne. Odpady medyczne odbiera specjalistyczna firma z którą podpisana jest umowa o świadczeniu usług odbioru i utylizacji odpadów medycznych.

Wytyczne dla klientów:

Nosić osłonę nosa i ust (zaleca się stosowanie maseczek z pętlą na ucho), ewentualnie przyłbicę oraz rękawiczki ochronne (jeśli jest to możliwe, ze względu na rodzaj wykonywanego zabiegu). Nie dyskutuję o skuteczności czy światopoglądzie, trzeba mieć maseczkę i koniec.

Nie używać telefonów komórkowych w trakcie wykonywania usługi,

Przed planowaną usługą zmierzyć temperaturę oraz ocenić swój aktualny stan zdrowia pod kątem ewentualnych objawów zakażenia SARS-CoV-2; w przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy odwołać umówioną wizytę,

W salonie mogą przebywać wyłącznie umówieni klienci, nie należy udostępniać poczekalni osobom towarzyszącym.

Stosować się do zaleceń obsługi salonu.

– Nie możesz być pod wpływem alkoholu lub narkotyków (zastrzegam sobie prawo do odmowy wykonania tatuażu osobom nietrzeźwym, co oznacza utratę zadatku)
– Musisz być zdrowy
– Nie możesz brać: antybiotyków, sterydów, kreatyny, pić mocnej kawy.
– Nie możesz być „na kacu” (nie pić alkoholu minimum 3 dni przed wyznaczoną wizytą)

Rzeczy niezbędne w domu podczas gojenia się tatuażu:
– folia spożywcza (folia do żywności)
– taśma malarska, plaster
– ręczniki papierowe
– mydło w płynie (polecam „Biały Jeleń”)
– KREM INK-LAB (dostępny w studio) www.ink-lab.eu

Do studia proponuję zabrać:
– napoje
– słodycze
– jedzenie
– muzykę + słuchawki (często pomocne w końcowej fazie tatuażu)
– ubranie na przebranie jeżeli to konieczne,
– dobre samopoczucie.


Pełnych informacji udzielam na miejscu, w zależności od wykonywanej pracy klienta.
W skrócie:
3 godziny po wykonaniu tatuażu, trzeba przemyć bardzo dokładnie zimną wodą z mydłem. Następnie trzeba zrobić opatrunek czyli posmarować kremem i przyłożyć folie spożywczą. Czynność przemywania, smarowania oraz opatrunku powtarzamy co 4 godziny (oprócz nocy) przez pierwszy tydzień.
Folie spożywczą stosujemy przez cały pierwszy tydzień.
W drugim tygodniu nie stosujemy już opatrunku, a w okolicy nosimy czystą najlepiej bawełnianą odzież. Przemywamy i smarujemy 4 razy dziennie. W trzeci i czwarty tygodniu przemywamy i smarujemy 2 razy dziennie. Po upływie 4 tyg tatuaż jest już zagojony.

W okresie gojenia odstawiamy wszystkie używki. Nie można ćwiczyć i pocić się, obcierać, drapać, moczyć tatuażu (oprócz mycia) – sauna i basen odpadają.


To zależy od tego czy często wystawiamy na działanie promieni słonecznych. Powinniśmy pamiętać o stosowaniu filtrów UV oraz nawilżaniu tatuażu oliwką lub balsamem.

Tak. Staram się naprawiać błędy tych, którzy zamiast za maszynki powinni zabrać się za instalację studzienek ściekowych. Wykonuję również cover up-y, czyli maskowanie starych tatuażu. To skomplikowany proces – nie wszystko można zakryć. Czasami żeby zrobić cover up potrzeba 1-2 sesji laserowego usuwania starego tatuażu (dysponuję kontaktami do najlepszych klinik, które zajmują się tym procederem). Laser pozwala łatwiej i z lepszymi efektami przykryć niechciany tatuaż nowym motywem.