News

Ruszył już GEPAS SHOP!


Zapraszam do zakupów w SKLEPIE

21 lis 2020
UWAGA! ZMIANA LOKALIZACJI STUDIA W WARSZAWIE!


Przedstawiam moją nową pracownie tatuatorsko-malarską, która znajduje się w Warszawie (Ursynów) przy ulicy Małcużyńskiego 7 (4 min na pieszo z Metro Natolin).

Duży i przestronny lokal. Komunikacyjny mistrz, bo metro i autobusy elegancko, a jak ktoś przyjedzie samochodem, to parking jak najbardziej jest.

Zaczynam kolejny etap w nowym miejscu. Tworzenie na spokojnie, bez ciśnienia, a w godzinach wolnych od tatuowania będę mógł oddawać się temu co lubię najbardziej, czyli malarstwu. W tym miejscu mam wszystko co jest potrzebne, i czuję się WSPANIALE! Mam nadzieję, że równie dobrze będzie Wam!

Zapisy ruszyły…

GEPAS ART & TATTOO – Studio tatuażu Warszawa Ursynów

7
3

18 gru 2017
20 lat GEPAS ART & TATTOO w branży.


To już 20 lat, jak zajmuję się tatuażem. Ciężko pisać o sobie, i o tym, co działo się przez ten czas. 20 lat ciężkiej pracy, historii, doświadczeń, radości, samodyscypliny, poszukiwań. Poznałem tysiące ludzi, z którymi przeżyłem miliony chwil…

Najważniejsze z tych 20 lat, to niewątpliwie narodziny Formików. Wpadłem na pomysł tworzenia tych motywów, analizując moje obrazy dyplomowe ze studiów. Zastanawiałem się, jak przenieść takie formy na skórę, i udało się. Wymyśliłem i są moje w 100%. Był to 2007 rok. Do tej pory wykonałem kilkaset formikowych rysunków i ok. 130 formikowych tatuaży.
Wielkie DZIĘKI dla Formikowych Ludzi!

Chciałbym bardzo Serdecznie podziękować wszystkim moim Ludziom!!! Wszystkim klientom! To dzięki Wam jestem sobą i mam nadzieję będę.

Artur „GEPAS” Gierlich

GEPAS ART & TATTOO – SINCE 1996
reklama-20-latt

30 gru 2016
Nadeszła długo oczekiwana aktualizacja strony :)


Doszedł nowy dział MEDIA – to tutaj możecie zobaczyć moje filmiki, a niebawem również materiały prasowe.
Dział PLAKAT został przeniesiony do działu GRAFIKA.
Przed kontaktem proszę zapoznać się z informacjami w dziale F.A.Q
W każdym dziale znajdziecie coś nowego.

miłego 🙂 🙂 !

16 gru 2016
GEPAS na IV WARSAW TATTOO CONVENTION 2016


Gepas weźmie udział w IV WARSAW TATTOO CONVENTION – 8-9 października 2016 – Stadion Legii Warszawa. Zapraszam do odwiedzenia mojego boksu.

20 sie 2016