Tatuaż

Tatuaże formiki

Formiki

 

Tatuaże black

Black

 

Tatuaże kolor

Kolor

 

Tatuaże Cover up

Cover up

 

Tatuażem zajmuję się od 1996 roku.
W 2007 roku obroniłem pracę magisterską pt. “Problematyka Ornamentu w Tatuażu”, co bez wątpienia poszerzyło moją wiedzę w tej dziedzinie. Specjalizuję się w tworzeniu wyłącznie autorskich tatuaży, które są niepowtarzalne i jedynie dla danego klienta. Dbam o to, aby każdy projekt był dopasowany do wybranego miejsca, osobowości oraz indywidualnych potrzeb klienta. Przed przystąpieniem do pracy przeprowadzam szczegółowe konsultacje, podczas których omawiamy motyw, oczekiwania, kompozycję oraz detale. Często projektuję “z wolnej ręki” bezpośrednio na skórze, używając specjalnych mazaków. Istnieje także możliwość stworzenia indywidualnego projektu w technice rysunkowej, malarskiej bądź graficznej.

Wykonuję tatuaże w różnych technikach, takich jak realizm, darkside, watercolor, dotwork, graficzne, abstrakcja geometryczna, motywy kwiatowe, old school, new school, tradycyjny, etniczny, liternictwo, i wiele innych – zarówno w kolorze, jak i w szarościach. Nie lubię ograniczeń i cenię różnorodność, ponieważ każdy dzień jest dla mnie okazją do rozwoju, nie zamykając się w schemacie jednego stylu. Odnalazłem swój język plastyczny, który nazwałem “Formiki”.

W 2008 roku narodził się pomysł na tzw. formiki – autorskie rysunki wykonane kredkami, inspirowane moim dyplomem malarskim z zakresu abstrakcji geometrycznej. Te proste motywy zbudowane z form geometrycznych, tworzące równowagę kolorystyczną i kompozycyjną, mają już ponad 300 różnych wariantów. Kilka z nich miałem przyjemność tatuować, a na projekty formikowe oferuję atrakcyjne zniżki. Pomimo bogactwa tematycznego formików, jestem otwarty na każdy inny temat i zawsze chętnie podejmuję się nowych wyzwań, wkładając w każdy projekt dużo serca.

Ważne jest dla mnie podkreślenie, że nie kopiuję prac innych artystów. Każdy tatuaż wykonuję tylko raz, co sprawia, że stajesz się posiadaczem wyjątkowego motywu. Nie zamieszczam na stronie internetowej gotowych projektów, a jedynie wybrane prace. Cała oferta, projekty, rysunki oraz zdjęcia moich tatuaży dostępne są w moim studiu.

Dodatkowo, zajmuję się również COVER UP, czyli maskowaniem starych lub nieudanych tatuaży. Jeśli więc trafiliście do osoby, która zepsuła Waszą skórę, serdecznie zapraszam. Postaram się nie tylko zakryć niechciany tatuaż, ale również stworzyć coś wyjątkowego w jego miejsce.
Studia tatuażu GEPAS ART & TATTOO Warszawa Ursynów oraz Spała.

ZOBACZ >>> Najczęściej zadawane PYTANIA

Studio Tatuażu Gepas