Tatuaż

Tatuaże formiki

Formiki

 

Tatuaże black

Black

 

Tatuaże kolor

Kolor

 

Tatuaże Cover up

Cover up

 

Tatuażem zajmuję się od 1996 roku.
W 2007 obroniłem pracę magisterską pt. „Problematyka Ornamentu w Tatuażu”, co niewątpliwie poszerzyło moją wiedzę w tej dziedzinie.
Wykonuję wyłącznie tatuaże autorskie. Takie tatuaże są jedyne i niepowtarzalne. Dopasowane do wybranego miejsca, osobowości oraz indywidualnych potrzeb klienta. Przed pracą dużo rozmawiam o motywie, który ma powstać. Określamy wszystkie oczekiwania, kompozycję oraz detale. Najczęściej projektuję „z wolnej ręki”, czyli bezpośrednio na skórze, przy pomocy specjalnych mazaków. Istnieje również możliwość wykonania indywidualnego projektu w technice rysunkowej, malarskiej bądź graficznej.
W 2008 roku powstał pomysł na tzw. formiki. Są to autorskie rysunki wykonane kredkami, według własnego pomysłu, inspirowane moim dyplomem malarskim, który nawiązuje do abstrakcji geometrycznej. Zbudowane wyłącznie z form geometrycznych, które poprzez odpowiednią kompozycję oraz równowagę kolorystyczną, tworzą proste motywy. Każdy formik ma swój tytuł i nawiązuje do konkretnego tematu. Jest już ich ponad 300. Cieszę się, że miałem przyjemność kilka z nich tatuować. Na motywy formikowe mam przewidziane duże zniżki. Tatuuję je z przyjemnością, podejmuję się każdego tematu. Co nie oznacza, że innych projektów nie wykonuję z przyjemnością… Zawsze wkładam w to, co robię, dużo serducha.
Nie kopiuję prac innych artystów! Uprzejmie proszę o NIE KOPIOWANIE moich prac. Każdy tatuaż wykonuję tylko raz, dzięki czemu stajesz się posiadaczem niepowtarzalnego motywu. Nie zamieszczam na stronie projektów. Wszystkie projekty, rysunki, obrazy oraz zdjęcia wykonanych tatuaży dostępne są w studiu. W galeriach znajdują się tylko wybrane prace.

Najczęściej zadawane PYTANIA

Studio Tatuażu Gepas